Reference

Reference
Rostislav Laciok, VIP c-II

Já dneska Ašku vnímám jako neskutečného leadra, inovátora, člověka co svým podnikáním žije, je mou obrovskou inspirací a bořičem mýtu. Většina lidí si myslí, že rodina a kariéra u ženy nejde skloubit. Aška ukazuje, že jde všechno, pokud chcete. Překážky si totiž tvoříme v hlavě sami. Za těch 6 let, co spolu podnikáme, bavíme se byznysem a vše co jsme spolu zažili, můžu tvrdit, že jsme stali přáteli. Aška není jen pro mě skvělým byznysový parťák ale přítel,na kterého se můžu vždy spolehnout.

Reference
miroslava poláková, VIP C-III 

Ašku vnímám jako paní podnikatelku a jsem ráda, že mám tu čest s ní podnikat. Je pro mnoho lidí, včetně mě, osobností, velkou inspirací a opravdovým leaderem našeho týmu.
Společně jsme v podnikání zažily lepší i horší časy a je to právě Aška, komu vděčím za to, kde jsem a že jsem ta horší období zvládla.

Reference
Bc. Markéta káňová, manažer

Joanna je pro mě hlavně podnikatelský vzor v tom, že je vždy o krok napřed. Je to člověk, který je velmi pracovitý, odhodlaný a myslí ve velkém. A nikdy se nevzdává, hledá cesty a pomáhá je nacházet i ostatním lidem. 

Reference
Monika Martynková, manažer   

Leader, inspirace, motivace. Člověk, který vás vždy dokáže nakopnout k posunu za Vašim lepším já:). Úspěšná podnikatelka, která si umí zachovat lidskost a pokoru, čehož si já vždy velmi cením!

Ing. Jan Waszek, obchodní ředitel 

Na spolupráci s paní Bilanovou oceňuji hlavně milý a otevřený přístup ke svým požadavkům a časové vytíženosti. Vycházela z mých finančních potřeb a připravila pro mě variantu na míru v širokém spektru. Rozhoduji se na základě důkladných analýz a podkladů a její upřímnost je pro mě stěžejní.
Vřele mohu doporučit spolupráci. 

Lenka a Tomáš Kubíkovi

Během naší spolupráce s paní Joannou jsme byli schopní vytvořit efektivní finanční plán, díky ktérému máme dnes největší finanční rezervu, co jsme kdy měli. Máme vlastní bydlení a na rozdíl od většiny národa se opravdu začínáme těšit na důchod. Spolupráci můžeme všem vřele doporučit! 

Mgr. Tereza Kučerová, Marketingová ředitelka 

Joanna se mi o finance stará už několik let. Kromě toho jsme i blízké kamarádky, takže naše schůzky byly vždy spojení příjemného- dobré kávy nebo vína s užitečnými finanční rady, které ovlivnily moje důležité životní situace. Vždy jsem ocenila její dobré rady jako profesionálního finančního poradce, hlavně mě naučila šetřit a myslet na budoucnost, což dnes oceňují úplně nejvíce