Reference

Reference
Rostislav Laciok, VIP c-II

Já dneska Ašku vnímám jako neskutečného leadra, inovátora, člověka co svým podnikáním žije, je mou obrovskou inspirací a bořičem mýtu. Většina lidí si myslí, že rodina a kariéra u ženy nejde skloubit. Aška ukazuje, že jde všechno, pokud chcete. Překážky si totiž tvoříme v hlavě sami. Za těch 6 let, co spolu podnikáme, bavíme se byznysem a vše co jsme spolu zažili, můžu tvrdit, že jsme stali přáteli. Aška není jen pro mě skvělým byznysový parťák ale přítel,na kterého se můžu vždy spolehnout.

Reference
miroslava poláková, franchisant

Ašku vnímám jako paní podnikatelku a jsem ráda, že mám tu čest s ní podnikat. Je pro mnoho lidí, včetně mě, osobností, velkou inspirací a opravdovým leaderem našeho týmu.
Společně jsme v podnikání zažily lepší i horší časy a je to právě Aška, komu vděčím za to, kde jsem a že jsem ta horší období zvládla.

Reference
Ing. Markéta káňová, manažer

Joanna je pro mě hlavně podnikatelský vzor v tom, že je vždy o krok napřed. Je to člověk, který je velmi pracovitý, odhodlaný a myslí ve velkém. A nikdy se nevzdává, hledá cesty a pomáhá je nacházet i ostatním lidem. 

Reference
Monika Martynková, manažer   

Leader, inspirace, motivace. Člověk, který vás vždy dokáže nakopnout k posunu za Vašim lepším já:). Úspěšná podnikatelka, která si umí zachovat lidskost a pokoru, čehož si já vždy velmi cením!

Ing. Jan Waszek, obchodní ředitel 

Na spolupráci s paní Bilanovou oceňuji hlavně milý a otevřený přístup ke svým požadavkům a časové vytíženosti. Vycházela z mých finančních potřeb a připravila pro mě variantu na míru v širokém spektru. Rozhoduji se na základě důkladných analýz a podkladů a její upřímnost je pro mě stěžejní.
Vřele mohu doporučit spolupráci. 

Lenka a Tomáš Kubíkovi

Během naší spolupráce s paní Joannou jsme byli schopní vytvořit efektivní finanční plán, díky ktérému máme dnes největší finanční rezervu, co jsme kdy měli. Máme vlastní bydlení a na rozdíl od většiny národa se opravdu začínáme těšit na důchod. Spolupráci můžeme všem vřele doporučit! 

Mgr. Tereza Kučerová, Marketingová ředitelka 

Joanna se mi o finance stará už několik let. Kromě toho jsme i blízké kamarádky, takže naše schůzky byly vždy spojení příjemného- dobré kávy nebo vína s užitečnými finanční rady, které ovlivnily moje důležité životní situace. Vždy jsem ocenila její dobré rady jako profesionálního finančního poradce, hlavně mě naučila šetřit a myslet na budoucnost, což dnes oceňují úplně nejvíce