MANAŽER Joanna Bilanová 

Jakkoliv se věci zdají být nemožné vždy jsem byla člověk, který se nikdy nevzdává a dělá věci na 100%, vždy je to o správném timemanagementu. Protože v životě nikdy nemůžeme ovlivit co se stane, ale můžeme ovlivnit to, jak  na věci zareagujeme. 
 
Cesta je cíl, pro mě je podnikání životní styl, možnosti a hlavně svoboda, díky které se můžu věnovat všemu na čem mi záleží. 
 
 

MANAŽER Joanna Bilanová 

o mně

Jsem nejstarší ze 4 dětí a zpětně jsem si uvědomila, že moje manažérská kariéra začala v 1. roce mého života, kdy se narodil můj první bratr:)
Na VŠ jsem si přišla na to, že "jen" škola nestačí a nikdo na mě jen tak nečeká, takže je potřeba dělat věcí navíc, a i když finance nikdy nebyly na žebříčků mých zájmu, vnímala jsem je jako příležitost posunout se dál. Zpětně se moje rozhodnutí nedat na předsudky, ukázalo jako zásadní v mém životě. 

 Jedničkářka, vzorná studentka, dcera a sestra. I tohle se ukázalo být skvělý předpoklad pro podnikání. V kombinaci s ambicemi, pracovitostí a vytrvalostí. 

Školení finanční gramotnosti

Ze své praxe víme, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto podporujeme vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků.

Co vás čeká

Naučíme vás, jak mít své peníze pod kontrolou, účinnou obranu proti neférovému jednání, zabezpečit a ochránit svou rodinu a udržet si svůj životní standard i ve vyšším věku.

Co nabízíme

Jsme tu pro všechny. Školení na míru potřeb školy, firmy, pro rodiče i seniory.

× Děkujeme za Váš zájem o školení finanční gramotnosti. Budeme Vás kontaktovat.
× Odeslání formuláře se nezdařilo.