Jsme už řadu let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Můj TÝM

Ing. Markéta Káňová

Joanna Bilanová byla člověk, který mě do byznysu přivedl a který mě pro něj získal. Cením si na ní jejího zájmu o lidi, zároveň důslednosti a toho, že ikdyž se nedaří, tak na všem najde něco pozitivního. Aška může být pro ostatní inspirací v tom, že kariéra a rodina se nevylučují a můžou se skvěle podporovat.  

Monika Martynková

Aška je inspirací jako leader a podnikatel. Jsem ráda, že spolu spolupracujeme. Dokáže v lidech vidět to nejlepší a podpořit je na jejich cestě.

Ing. Dominik Siderek

S Aškou spolupracujeme od roku 2013 a zažili jsme spolu mnoho byznysových úspěchů i těžkých chvil. Vím, že Aška se vypracovala na ředitele a lídra v Partners díky svým ambicím a vytrvalosti. Vytváří v týmu prostředí pro růst a rozvoj dalších osobností.

Kryštof Orel

S Aškou spolupracuji už 3 roky. Díky ní jsem úspěšně rozjel své podnikání a stal se Team manažerem. Nyní mi předává své letité zkušenosti, jako ředitelka, a pomáhá mi dosáhnout dalšího úspěchu. Vážím si ji jako podnikatelky, tak i osobnosti a kamarádky.