Team Manager

Kdo jsme?

Jsme Partners, největší poradenská společnost v České republice. Máme široké zázemí a spoustu zkušeností. Jsme profesionálové v oboru financí. Náš kolektiv v centru Ostravy vybudoval moderní pobočku, ve které mohou lidé vyřešit všechny finanční otázky pod jednou střechou.Pro naše klienty řešíme financování bydlení, spoření na rentu, ochranu jejich příjmů, majetku a samozřejmě zdraví. Učíme je nejen spořit, ale také investovat volné prostředky.

Koho hledáme?

Mladé, ambiciózní lidi, kteří se nebojí výzev a mají chuť se neustále rozvíjet. Důležitá je ochota naslouchat lidem, komunikovat s nimi a pomáhat řešit jejich problémy. Nedostatek zkušeností a znalostí v oboru není překážkou, vše potřebné vás naučíme! Ze začátku navíc budete mít neustále při ruce zkušeného mentora, který vás provede všemi výzvami.Požadujeme dokončenou střední školu, vysoká škola a ekonomický obor jsou výhodou, nikoliv podmínkou.

Jaká bude náplň vaší práce?

Jako vedoucí týmu o 5 až 10 lidech budete odpovídat za jeho správné fungování a za chod kanceláře. Budete se podílet na manažerských poradách a zastřešovat přijímací řízení. Budete školit, vést lidi a přispívat k jejich rozvoji.

Co vás čeká

  • Poskytneme vám jedinečnou příležitost zkvalitnit život svým klientům.
  • Budete se podílet na rozvoji pobočky.
  • Naučíte se orientovat v osobních financích, bankovnictví a pojišťovnictví.
  • Zlepšíte své komunikační a manažerské dovednosti.
  • Naučíme vás vést obchodní vyjednávání.
  • Absolvujete propracovaný systém školení a tréninků.
  • Připravíme vás na všechny odborné zkoušky.
  • Získáte know-how, ze kterého budete těžit celý život.
  • Nastartujeme vaši kariéru a naučíme vás věřit ve své schopnosti.
  • Budete pracovat se špičkovými technologiemi a moderními analytickými nástroji.

Co nabízíme

  • Finanční odměnu odpovídající nasazení a výkonu, ne věku. Po zapracování si můžete již v prvním roce vydělat až 30.000 Kč měsíčně. Při vedení malého týmu může tato částka stoupnout až na 50.000 Kč měsíčně.
  • Velké možnosti kariérního a osobního růstu.

Chcete nastartovat svou kariéru s námi?
Pošlete nám svůj životopis, detaily spolupráce rádi probereme na osobní schůzce. Těšíme se na vaši odpověď!

× Odeslání formuláře se nezdařilo.

Zajímají vás všechny otevřené pozice v Partners? Podívejte se na naši kariérní stránku na jobs.cz.