Finanční konzultant

Kdo jsme?

Jsme Partners, největší poradenská společnost v České republice. Máme široké zázemí a spoustu zkušeností. Jsme profesionálové v oboru financí. Náš kolektiv v centru Ostravy vybudoval moderní pobočku, ve které mohou lidé vyřešit všechny finanční otázky pod jednou střechou. Pro naše klienty řešíme financování bydlení, spoření na rentu, ochranu jejich příjmů, majetku a samozřejmě zdraví. Učíme je nejen spořit, ale také investovat volné prostředky.

Koho hledáme?

Mladé, ambiciózní lidi, kteří se nebojí výzev a mají chuť se neustále rozvíjet. Důležitá je ochota naslouchat lidem, komunikovat s nimi a pomáhat řešit jejich problémy. Nedostatek zkušeností a znalostí v oboru není překážkou, vše potřebné vás naučíme! Ze začátku navíc budete mít neustále při ruce zkušeného mentora, který vás provede všemi výzvami. Požadujeme dokončenou střední školu, vysoká škola a ekonomický obor jsou výhodou, nikoliv podmínkou.

Jaká bude náplň vaší práce?

Klientům budete poskytovat informace a rady o finančních produktech a řešeních. Budete se věnovat obchodu a s klienty budete komunikovat osobně i na dálku. Budete tvořit finanční plány na míru a také komunikovat s finančními institucemi.

Co vás čeká

  • Možnost upravit si pracovní dobu dle potřeb.
  • Vzdělávací kurzy v oblasti komunikace, financí, obchodu a vedení lidí.
  • Možnost zkombinovat práci se studiem.
  • Pravidelné firemní akce s bohatým programem.
  • Profesní a osobní kouč.

Co nabízíme

  • První rok ve firmě plat od 25.000 do 40.000 Kč měsíčně (zahrnuje základní i bonusovou složku). Při dosažení seniorního postavení od 40.000 do 70.000 Kč měsíčně.
  • Velké možnosti kariérního a osobního růstu.
  • Možnost práce na plný i částečný úvazek.

Chcete nastartovat svou kariéru s námi?
Pošlete nám svůj životopis, detaily spolupráce rádi probereme na osobní schůzce. Těšíme se na vaši odpověď!

× Odeslání formuláře se nezdařilo.

Zajímají vás všechny otevřené pozice v Partners? Podívejte se na naši kariérní stránku na jobs.cz.